Jejich bejvalky je napráskaly: Tyto celebrity mají údajně skutečně malé nádobíčko

zdroj: instagram.com/youtube.com

 

 

Jsou velmi oblíbení, mají miliony fanoušků a hlavně fanynek po celém světě a jsou považování za nejkrásnější muže světa. Každá fanynka by k chtěla k nim do postele, ale věříme, že by možná byly pořádně zklamané. Jejich bývalé manželky na ně totiž napráskaly, že mají malé nádobíčko nebo nejsou v posteli dostatečně zdatní. O které celebrity mužského pohlaví jde? 

 

Ashton Kutcher – Psal se rok 2008, když Ashtonova ex Brittany Murphy v rozhovoru žertovala o jeho vztahu se starší Demi Moore. V rozhovoru prozradila, že mu očividně vůbec nezáleží na věku, zatímco jí očividně nezáleží na velikosti.

Brad Pitt – Brad patří nejen mezi nejoblíbenější herce naší planety, ale podle žen také mezi nejrkásnější muže. Jeho bejvalka Juliette Lewis však prozradila, že za moc nestojí.

Enrique Inglesias – Enrique je snad jediný chlap, který si ze své chlouby dělá srandu a často o ní vtipkuje. To, že má malé nádobíčko, na sebe prásknul sám. eho prohlášení o tom, že spojí své jméno s firmou, která začne vyrábět ultra malé kondomy, je už legendární. 

Pokračujte na další straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené