Jen skutečně dobrý řidič ví, které auto projede první: Pokud to nevíte, vraťte svůj řidičák!

zdroj: instagram.com/youtube.com

 

 

Jedna věc je umět perfektně řídit, druhá věc je znát zákony o provozu. Pokud splňujete obě tato kritéria, pravděpodobně jste skutečně dobrý řidič. Jsme si jisti tím, že když se vás zeptáme, zda umíte řídit, odpovíte nám ano. V tom případě, na určení toho, zda jste dobrý řidič, vás budeme muset vyzkoušet ze znalostí zákonů o provozu. Dokážete vyřešit následující úlohu? 

 

Bohužel, na silnici se často objevují jedinci, jejichž znalost předpisů je nedostatečná a často tak způsobují nehody, které ne vždy dopadají zrovna nejlépe. A právě proto vás dnes vyzkoušíme, abychom otestovali, zda si svůj řidičský průkaz zasloužíte. Otázka je následovná. Projede křižovatkou první auto, nebo autobus? Až si budete jisti svou odpovědí, pokračujte na další straně, kde najdete správné řešení!

Pokračujte na další straně. 


Raději se ještě jednou pořádně podívejte na obrázek a promyslete si svou odpověď. Myslíte si, že skutečně víte, kdo pojede první? Je to autobus, nebo auto? Jaká byla vaše odpověď? Pokud jste odpověděli, že jako první projede autobus, odpověděli jste správně a my vám hned vysvětlíme proč! 

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené