Každá žena by měla znát tyhle triky s jedlou sodou! Ovládáte těchto 5?

Každá žena utrácí obrovské množství peněz na různé léčivé a kosmetické přípravky, jen aby si zdokonalily svůj vzhled, zlepšily zdraví či vylepšily nehty, vlasy nebo pokožku.

Ovšem mnohé z kupovaných produktů jsou však plné chemikálií, které mohou naše zdraví naopak poškodit. Právě z těchto důvodu se více a více žen obracejí k matce přírodě a jednoduchým receptům našich babiček.

K takovým zázrakům přírody patří i jedlá soda. Každý z vás už o ní určitě slyšel.

Dnes vám prozradíme základních 5 triků, které by měla ovládat každá žena i dívka a samozřejmě neuškodí ani mužskému pohlaví.

1. Čištění zubů
Vyrobíte si pastu z vody a jedlé sody v poměru 1:1, kterou dobře promíchejte.

Touto pastou si potom vyčistěte zuby tak, jak to běžně děláte – ovšem jenom trochu jemněji, aby vám zrníčka jedlé sody zbytečně nepoškodila zubní sklovinu.
Jedlá soda Vám vyčistí nejen zuby, ale také eliminuje škodlivé nechtěné bakterie. Kromě toho zlepší i pH ve vašich ústech z kyselého na mírné a to omezí kazivost zubů.

2. Zjemňování pokožky
Stejné složení pasty jako v předešlém bodě aplikujte i na lokty, chodidla a popřípadě tam, kde máte zhrublou pokožku. Následně tam nechte pastu chvíli působit.

Dělejte to pravidelně 3x do týdne a hrubá pokožka se vám časem pěkně zjemní.

3. Umírnění popálenin od sluníčka
Smíchejte 0,5 dcl vody s 2 až 3 čajovými lžičkami jedlé sody. Následně vyrobenou tekutinu si nanesete na místa, kde vám slunce spálilo kůži.

Umírníte tak nepříjemné spálení a také urychlíte regeneraci kůže.

4. Odstranění strií (stáhlá kůže)
Opět si vyrobíte směs vody a jedlé sody jako v předešlém bodě číslo 3. Tuhle směs si pak pravidelně nanášejte na strie.

Po čase se viditelnost strií výrazně zmenší nebo dokonce úplně zmizí.

5. Útlum bolesti zubů
V době čekání na zubaře bolest zubu utlumíte tak, že si na něj nanesete stejnou pastu, kterou jsme si připravili v prvním bodě a to při čištění zubů.

Snad najdete zázrak v jedlé sodě jako my!