Kdo všechno vzdávána poctu sestře bývalého prezidenta, kterou našli v jejím domě po smrti: Nečekaný Projev..

zdroj: freepik.com/pixabay.com

V den, který zasáhl smutkem mnoho Američanů, nás opustila Maryanne Trump Barry, sestra slavného realitního magnáta a bývalého prezidenta Donalda Trumpa. Tato významná federální soudkyně dosáhla věku 86 let a její úmrtí se stalo tragickou událostí.

Maryanne Trump Barry byla objevena v jejím domě v New Yorku, kde strávila mnoho let svého života. Její práce v právním systému začala, když ji prezident Ronald Reagan jmenovala do federálního soudu v New Jersey v roce 1983.

O několik let později ji prezident Bill Clinton povýšil na soudkyni federálního odvolacího soudu, až v roce 2019 odešla do zaslouženého důchodu. Během celého svého života byla Maryanne jednou z nejbližších důvěrnic svého bratra Donalda Trumpa a často byla jednou z mála osob, na které se obracel s prosbou o radu.


Je třeba poznamenat, že v posledním roce Donalda Trumpa v úřadu došlo k několika roztržkám mezi ním a jeho sestrou. Tyto konflikty byly potvrzeny zpravodajským webem ABCNews. Nicméně, ve svém bytě na 5th Avenue byla Maryanne Trump Barry nalezena bez známek násilí nebo boje. Záchranáři reagovali na volání o pomoc kvůli srdeční zástavě.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené