Když je ex idiot: Lidé se podělili o nejhorší zkušenosti se svými ex a je to fakt nářez

zdroj: instagram.com/youtube.com

Čeho všeho jsou schopni ex partneři? Toto jsou ty nejbizarnější věci, které kdy lidi po rozchodu udělali!

Každý se umí s rozchodem vypořádat jinak. Někomu stačí zmrzlina, jiným trocha alkohol, někdo zase začne cvičit a běhat. No a někdo prostě rozchod nezvládne a začne své bývalé polovičce dělat ze života peklo. Toto jsou ty nejbizarnější věci, které kdy lidi po rozchodu udělali!

Nejhorší zkušenosti s ex

Můj ex mě obvinil z toho, že jsem se vloupala k němu do bytu a vyhrožovala mu smrtí. Řekl, že má vše na kamerových záznamech a předá to policii. Nevím, o co mu šlo a proč mi takové věci psal. Těžko mohl dát nějaké kamerové záznamy policii, když jsem u něj nebyla.

Vloupala jsem se do auta svého ex a nechala jsem mu na sedačce prošlého lososa. Byl srpen, takže horké počasí. Jo a ještě jsem mu obalila auto potravinovou folií. 

Moje ex poslala moje nahé fotky všem mým kamarádům i mé rodině. V tu dobu mi bylo 25 a chodil jsem do fitka, takže jsem měl dobrou postavu. Nakonec jsem získal mnoho komplimentů a vůbec mi tím neublížila.

 

Najala jsem levnou prostitutku, která měla chorobu, aby mého ex sbalila. Nepovedlo se jí to, takže jsem si spravila náladu útratou peněz za kosmetické blbosti.

Můj ex mi řekl, že zabil nějakého bezdomovce a to prý jen kvůli tomu, že byl smutný z našeho rozchodu. Asi si myslel, že ho budu litovat. Nelitovala.

Po rozchodu mi moje bývalá přítelkyně odmítla vrátit fotky z pohřbu mojí matky. Mojí matky! Nejhorší přítelkyně, kterou jsem kdy měl.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené