Když při požáru domu přišel osmiletý chlapec o všechny hračky, jeho spolužáci to nenechali. Překvapí ho celou hromadou hraček! pochvala pro hodného kluka.

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Přežít požár bylo požehnáním i tragédií. Daniel Hunt žije ve Philadelphii, Tennessee. Jeho rodina přišla o všechny své věci při požáru domu. Naštěstí se nikomu nic nestalo, ale chlapec přišel o všechny své oblíbené hračky. Jeho spolužáci se tedy rozhodli uspořádat tajnou sbírku hraček. Nakonec Daniela překvapí neuvěřitelným dárkem.

 

 

Daniel vždy patřil k nejmotivovanějším a nejšťastnějším žákům základní školy ve městě. Po požáru byli všichni jeho spolužáci rádi, že je v pořádku. Ale zároveň ho litovali, protože přišel o všechny hračky. Proto se rozhodli vyměnit alespoň některé z nich a uspořádat malou sbírku věnovanou jemu.

Podařilo se jim nasbírat dostatek hraček. V den zjevení poslali učitelé Daniela na pochůzku. Zároveň se do třídy nahrnuli učitelé a mnozí studenti a rychle připravili hromady hraček na lavice. Jakmile se Daniel vrátil ze služební cesty, všichni přítomní zvolali: „Překvapení!“ Chlapeček se nezmohl na slovo, ale v srdci byl velmi šťastný.

Otevřete si pokračování na další straně.

Doporučené

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené