Lela Ceterová: Odvážně v sexy plavkách a dramatických okamžicích na thajské dovolené!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Lela Ceterová (34) a její manžel, Karlos Vémola (38), se těší na exotickou dovolenou v Thajsku. Zatímco si užívají slunečného počasí a krásné pláže, Lela nezapomíná potěšit své fanoušky na sociálních sítích parádními fotografiemi v plavkách. Naposledy se nechala zvěčnit v kanárkově žlutých plavečkách, které dokonale zdůraznily její dokonalou postavu.

Chirurgicky upravená krása

Lela se v plavkách prezentuje s přirozenou grácií a sebevědomím. Její chirurgicky upravená ňadra jsou středem pozornosti, a přestože byla matkou dvou dětí, stále má neuvěřitelně půvabnou postavu. Její fotografie sbírají pochvaly a obdiv od fanoušků, kteří ocení nejen její krásu, ale i odvahu se ukázat takovou, jaká je.

Fanoušci chválí

„Holky chtějí hlavně sluníčko,“ okomentovala fotku Lela, a její slova zazněla dojemně v srdcích fanoušků. Komplimenty a pochvaly se na sociálních sítích snesly jako lavina. „Taková postavička, po dvou dětech, klobouk dolů,“ zněly slova jednoho z nadšených komentátorů. „Překrásná. Jsem zvědavá, kde teď ty hejterky budou hledat chybu, dokonalost,“ vyjádřila se další obdivující dáma. Lela si užívá svou dovolenou v exotickém prostředí plně a s grácií, která ji vystihuje.


Romantické večery v Thajsku

Lela a Karlos si na dovolené nejen užívají sluníčka a krásné pláže, ale také si dopřávají romantické chvilky ve dvou. Jednou z těchto chvil byla i romantická večeře, která měla dramatické zakončení.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené