Kočka projde rentgenem na letišti – majitel zapomněl ji vyndat z tašky! Co se stalo při bezpečnostní kontrole, vás překvapí!

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Jedna domácí kočka prošla rentgenovým zařízením na letišti. Její majitel zapomněl kočku vyndat z cestovní tašky a tak musela být kontrolována zvláštním způsobem. Na letišti Norfolk ve Virginii byla poslána skrze rentgenové zařízení, které zachytilo její kosti a vnitřní orgány. Lisa Farbstein, mluvčí Transport Security Administration (TSA), varovala majitele domácích mazlíčků, aby je neposílali skrze rentgenové zařízení, ale měli je zvlášť prohlédnout. I když jsou rentgenové paprsky relativně bezpečné pro zvířata, je lepší je nechat zvlášť prohlédnout, aby se snížilo riziko jakéhokoli zdravotního poškození. Pokud cestujete s domácím mazlíčkem, můžete ho vzít na palubu letadla, ale měli byste se ujistit, že se dostane na palubu odděleně, aby se mu nic nestalo během cesty.

Majitel kočky, který neodstranil své zvíře z cestovní tašky, musel projít zvláštní kontrolou spolu s kočkou, když TSA zaměstnanci viděli rentgenový obraz. Farbstein zdůraznila, že správným postupem při přepravě domácích mazlíčků je je nevytvářet zbytečné riziko a vyjmout je z tašky při prohlídce na letišti.

Otevřete si pokračování článku na další straně.

Doporučené

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené