Krásný nebo krutý? Majitelka psa namaloval svého mazlíčka do šokujících odstínů růžové a fialové!

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Případ, který vzbudil rozruch po celé Kalifornii, se odehrává ve městě San Diego, kde majitelka psa Angela Schoonover byla obviněna z týrání zvířat poté, co svého mazlíčka Zoe namalovala v šokujících odstínech růžové a fialové. Schoonover, 42 let, začala experimentovat s vzhledem svého psa před rokem a od té doby se dostala do středu pozornosti veřejnosti.

Schoonover sdílela videa svého neobvykle vybarveného psa na sociálních sítích, což vyvolalo bouři nevole mezi uživateli. Nicméně majitelka trvá na tom, že Zoe je šťastný a zdravý čokl, který miluje pozornost a obdiv, kterým se jí dostává díky svému neobvyklému vzhledu.

Ve své obraně Schoonover tvrdí: „Když se videa s ním stanou virálními, zdá se, že jsou hodně nenávidět.“ Ale tvrdí, že ti, kteří se setkají s Zoe osobně, okamžitě pochopí, že její vzhled odpovídá její jedinečné osobnosti. Schoonover vysvětlila: „Jako bych mu četl myšlenky – opravdu chce být barevným, kouzelným jednorožcem.“


Přestože se mnozí lidé ohradili proti tomuto kontroverznímu aktu, majitelka psa tvrdí, že nepoužívá žádná škodlivá barviva a investuje do speciálních značek, které jsou přátelské k zvířatům. Schoonover údajně utratila více než 500 dolarů za značku, která garantuje bezpečnost jejího mazlíčka.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené