Kristina Kloubková odhaluje: Tlak na matky vede k psychickým problémům! Jak se televizní hvězda vyrovnala s kolapsem?

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Kristina Kloubková (46), televizní moderátorka z populárních pořadů Televizní noviny a Snídaně s Novou, se nedávno otevřeně vyjádřila o svých psychických problémech, které ji sužovaly po mnoho let. Její upřímná zpověď rozvířila diskuse a zaujala veřejnost.

V rozhovoru s moderátorkou Renatou Czadernovou v pořadu Půlhodinka s moderátorkou, Kloubková odhalila, že se rozhodla sdílet svůj příběh, protože věří, že žijeme v náročné době, která klade obrovský tlak na všechny lidi, zejména na ženy a matky.

Kloubková se ve svém projevu zaměřila na skloubení role matky, práce a hektického tempa moderního života. Přiznala, že si na sebe sama klade obrovské nároky a chtěla být skvělou matkou, profesionálkou a stíhat všechno najednou. Nedostatek času a rostoucí tempo jí nakonec způsobily zdravotní problémy.


„Hromadilo se to a mé tělo začalo selhávat, až jednoho dne došlo ke kolapsu,“ svěřila se Kloubková, kterou její partner Václav Kuneš (48) musel odvézt do nemocnice. Tam byla ihned nasazena na antidepresiva a po třech dnech přesunuta na psychiatrické oddělení.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené