Kvíz: Váš rok narození odhaluje základní rysy vaší osobnosti! Jste dobrodruh, vůdce nebo citlivý člověk? Podívejte se, zda některá z těchto funkcí funguje i pro vás!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Jste fanouškem numerologie, astrologie a dalších esoterických předmětů? Numerologie je pseudověda, která se zabývá interpretací osobnosti a předpovídáním budoucnosti na základě čísel a matematických výpočtů. Vznikl v dávných dobách. Alchymisté, kteří pochopili principy chemických reakcí, vytvořili léky a lektvary a na základě svých znalostí astrologie a matematiky předpovídali budoucnost a vytvořili souhvězdí.

Osobnostní odhad na základě posledního čísla roku vašeho narození Poslední číslice roku narození podle této numerologie odpovídá jednomu ze základních prvků tvořících zemi – kovu, vodě, dřevu, ohni a půdě.
0-1 KOV
Flexibilní typ. Mají vynikající zaměření. Cení si svobody a potřebují více osobního prostoru než ostatní. Neradi se spoléhají na názory druhých, ale sami na sebe. Obvykle nežádají ostatní o pomoc, ale pokud je někdo požádá o pomoc, rádi pomohou. Jsou ambiciózní a milují úspěch.
2-3 Voda
Tito lidé jsou citliví a kreativní. Vzbuzují důvěru v ostatní a často se stávají vrbami pro své okolí, aby naslouchali jejich problémům. Jsou také velmi tolerantní a loajální. Pokud patříte do této skupiny, dejte si pozor, aby vaše okolí nezneužívalo vaší laskavosti.
Pokračujte na další straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené