Důchodkyně pracovala 35 let jako uklízečka v Bance, napsala dopis svému šéfovi, a následně ho zveřejnila na internetu!

Julie Cousinsová pracovala desítky let jako uklízečka v britské bance. Ta práce se jí ale nelíbila a nebyla to dobrá práce hlavně proto, že nadřízení ve firmě neměli dobrý vztah ke svým... Read more »

Její dítě si v klidu hrálo, pak se stala tragédie: Poté, co příběhl pitbull, zůstala jako opařená čajem

    Pokud si myslíte, že pitbullové jsou agresivní plemena, která ubližují lidem, jste na omylu. Ba naopak, jsou to velmi mírumilovná plemena a ochránci, kteří udělají vše proto, aby člověku zachránili... Read more »

Hliníková folie dokáže zázraky: Takto jednoduše ušetříte za vytápění, stačí znát lidový trik

    Hliníková folie je obrovským pomocníkem nás všech a to nejen v kuchyni. Už jste někdy slyšeli o tom, že se díky ní dá ušetřit za vytápění? Není pochyb o tom,... Read more »

Je majitelkou obrovského poprsí, teď toho ale lituje: Neuvěříte, co se jí stalo naposledy v letadle

    Leia Parker, známá jako Jodie Juggs je majitelkou největších umělých prsou ve Velké Británii. Má to samozřejmě mnohem více nevýhod než výhod. Například cestování se stává mnohem složitější. Nedávno musela... Read more »

Lidé si mnou oči úžasem: Této ženě je 52 let! Teď prozradila, jak je možné, že vypadá tak mladě

    Gina Stewart neboli nejkrásnější babička na světě má 52 let. Její fanoušci nemohou pochopit, jak je to možné – žena vypadá mnohem mladší! Když Gina řekne, že jí je 52... Read more »

Díky hliníkové fólii můžete ušetřit náklady na vytápění. Velmi jednoduchý trik na záchranu.

Není pochyb o tom, že účty za vytápění dokážou mnohé z nás v noci udržet vzhůru. Co lze udělat pro záchranu? Jak se ukázalo, existuje geniální trik, který by měl znát každý.... Read more »

Sdílela postel se 700 muži. Nyní odhalila příčinu své závislosti.

Belinda „Love“ Rygier je žena, která se za svůj život vyspala s více než 700 muži. Hvězda reality show nepochybuje o tom, že je závislá na sexu. Nedávno odhalila pravděpodobnou příčinu své... Read more »

Matka za trest vzala synovi telefon. 12 let stará pomsta je peklo

Není pochyb o tom, že dospívání je těžké období, s mnoha problémy a častými rebeliemi teenagerů. Pro rodiče je to skutečná výzva, protože dětské dovádění se často vymkne kontrole. Žena, která se... Read more »

Je si jistá, že nakoupila zásoby uhlí. Když zaprší, vyjde najevo šokující skutečnost.

Není pochyb o tom, že podvodníci vždy najdou způsob, jak obrátit něčí život naruby. Tentokrát se rozhodli využít situace související s uhelnou krizí…kámen očernit a prodat.Obyvatel Zawiercie se stal obětí podvodu. Žena... Read more »

Jen 7 % lidí dokáže do 15 sekund najít na tomto obrázku pandu: Zvládnete to?

    Jelikož víme, jak moc máte rádi naše optické iluze, hádanky a testy, dnes jsme si pro vás jeden připravili. A stejně jako u většiny z nich, i zde budete muset... Read more »