Lékař nám ​​řekl, co vidí umírající pacienti – děti zažívají něco úplně jiného než dospělí

zdroj: instagram.com/youtube.com

 

Dr. Christopher Kerr, lékař paliativní péče, vysvětlil, co vidí umírající pacienti, a říká, že to může být u dospělých a dětí velmi odlišné.

Lékař, který se umírajícím pacientům léta věnuje , říká, že často mívají sny a vize, které v nich zanechávají pocit lásky a pomáhají jim najít klid .

Podle lékaře z Buffala v New Yorku tyto vize často pomáhají pacientům vyrovnat se s rozhodnutími, která ve svém životě učinili , ať už prostřednictvím živých vzpomínek nebo vymyšlených věcí.

Je zajímavé, že zkušenosti dětí se výrazně liší od zkušeností dospělých , protože často nacházejí útěchu ve svých představách kvůli jejich omezenému chápání smrti.

Dr. Kerr také poznamenal, že lidé, kteří v minulosti spáchali zločiny, často ve svých vizích vidí lidi, kterým ublížili. Vyprávěl příběh čtyřicátníka, který strávil většinu života ve vězení za drogovou závislost, a když umíral na rakovinu, zažíval tísnivé vize napadení těmi, kterým v minulosti ublížil. Po vizích muž požádal o návštěvu své dcery, aby jí mohl říct, jak moc ji miluje, a omluvit se. Po schůzce muž nakonec pokojně zemřel.

 

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené