Lékaři prozradili, proč byste měli prdět před svou polovičkou – odteď prdy nezadržíte

zdroj: instagram.com/youtube.com

Může se vám zdát, že prdění je naprosto absurdní a dokonce trapné, ale věřte, že tomu tak ve skutečnosti není. Alespoň ne ve vztahu.

Prdíte před svou polovičkou?

Prdění je podle psychologů naprosto normální věcí, která by ve vztahu rozhodně neměla chybět! Prdění totiž vztahu utužuje a je pro vztah opravdu prospěšné! Naprosto chápeme, že někomu může přijít prdění naprosto trapné, ale ve vztahu jde o něco jiného. Jakmile poznáte někoho, kdo se vám líbí, chováte se co nejlépe. Snažíte se totiž udělat co největší dojem a právě proto prdění rozhodně nepřichází k úvahu. Je to rozhodně to poslední, co byste na prvním rande chtěli udělat.

 

Jenže jakmile se s danou osobou poznávate, zůstanete spolu, začnete si na sebe zvykat a vytvoří se mezi vámi opravdu silné pouto, začnete se chovat přesně tak, jak se chováte normálně. Samozřejmě – když už se pořádně znáte a víte o sobě téměř všechno, nějaké prdění je naprostou maličkostí. Navíc, spousta psychologů se domnívá, že je pro vztah opravdu nezbytné a že je dokonce klíčem k dobrému vztahu!

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené