Lidé si říkají jak je možné, že šéfovi VZP raketově stoupl plat a nyní se chvástá i rekordní odměnou? Podívejte se na důvod

zdroj: instagram.com/youtube.com

Zpráva o rekordní odměně pro ředitele Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP)

Šéfem největší české zdravotní pojišťovny, VZP, je pan Zdeněk Kabátek. Tento významný činitel nedávno obdržel od své správní rady nejvyšší roční odměnu za svou téměř dvanáctiletou službu v čele společnosti. Jaké jsou podrobnosti této rekordní odměny a co to znamená pro český zdravotní systém?

Rekordní odměna pro výkonného ředitele VZP

Finanční bonus ve výši 1 810 500 korun byl panu Kabátkovi udělen správní radou VZP. Tato suma je nejvyšší odměnou, kterou kdy tento výkonný ředitel obdržel. Jedná se o odměnu za jeho mimořádné úspěchy a efektivitu v řízení pojišťovny.

Důvody za odměnou

Pan Kabátek byl oceněn za splnění více než pětaosmdesáti procent svých stanovených úkolů. Mezi tyto úkoly patřilo zlepšení hospodářských výsledků pojišťovny, zvýšení počtu operací v rámci jednodenní péče, aktivní smluvní politika v oblasti léčiv a modernizace služeb pro pojištěnce prostřednictvím digitalizace.

Porovnání s ostatními platy v české vládě

Nárůst odměny je také spojen s významným zvýšením platu pana Kabátka. Jeho měsíční plat vzrostl ze 225 tisíc na 355 tisíc korun.
Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené