Lupič kradl balíčky, které nechávali kurýři před domem: Majitel balíčků si připravil sladkou pomstu, kterou zaznamenala skrytá kamera

zdroj: instagram.com/youtube.com

 

 

Žijeme ve světě, kde se často krade. Bohužel, lidé mají často potřebu brát si to, co jim ve skutečnosti vůbec nepatří. Poznal to i Tom Mabe, kterému neustále mizely balíčky, které mu nechávali kurýři před domem. Když si uvědomil, že mu je neustále krade jeden a ten samý zloděj, rozhodl se, že začne jednat. Zloděj si přitom nevybral Toma jako jedinou oběť – balíčky kradl každému, kdo bydlel ve stejné čtvrti jako Tom.

 

Balíčkový bandita měl mít však již brzy po srandě. Tom se rozhodl nainstalovat před svůj dům kamery a navíc si vymyslel naprosto perfektní a sladkou pomstu, po které si zloděj balíčků své chování rozmyslí a pravděpodobně ho již nebude opakovat. Tom totiž naplnil balíčky výkaly, které měly explodovat v moment, kdy se s balíčkem silněji zatřáslo. A tak se také stalo – zloděj zvedl balíček a jelikož chtěl svůj zločin provést rychle, dal se k útěku ke svému autu. Časovaná bomba samozřejmě vybouchla a video, které zaznamenala skrytá kamera, se stalo naprostou senzací.

Pokračujte na další straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené