Lupič kradl balíčky, které nechávali kurýři před domem: Majitel balíčků si připravil sladkou pomstu, kterou zaznamenala skrytá kamera

 

 

Žijeme ve světě, kde se často krade. Bohužel, lidé mají často potřebu brát si to, co jim ve skutečnosti vůbec nepatří. Poznal to i Tom Mabe, kterému neustále mizely balíčky, které mu nechávali kurýři před domem. Když si uvědomil, že mu je neustále krade jeden a ten samý zloděj, rozhodl se, že začne jednat. Zloděj si přitom nevybral Toma jako jedinou oběť – balíčky kradl každému, kdo bydlel ve stejné čtvrti jako Tom.

 

Balíčkový bandita měl mít však již brzy po srandě. Tom se rozhodl nainstalovat před svůj dům kamery a navíc si vymyslel naprosto perfektní a sladkou pomstu, po které si zloděj balíčků své chování rozmyslí a pravděpodobně ho již nebude opakovat. Tom totiž naplnil balíčky výkaly, které měly explodovat v moment, kdy se s balíčkem silněji zatřáslo. A tak se také stalo – zloděj zvedl balíček a jelikož chtěl svůj zločin provést rychle, dal se k útěku ke svému autu. Časovaná bomba samozřejmě vybouchla a video, které zaznamenala skrytá kamera, se stalo naprostou senzací.

Pokračujte na další straně.