Malé dítě nikdy nemělo cukr! Zajímá Vás jak vypadá dnes?

Matka dítěti nikdy nedala cukr! Jak vypadá dnes?
Shan Cooperová, matka dvou leté holčičky Grace jí nikdy nedala nic sladkého k jídlu a vyhýbá se také krmení holčičky dalšími polotovary ze supermarketů. Shan nasadila holčičce striktní dietu, kterou drží ona sama a navíc jí stále kojí, kvůli potřebným živinám, které jsou pro holčičku životně důležité. Matka Grace tvrdí, že holčička za celý svůj život byla nemocná pouze jednou. Tuto zásluhu prý nese speciální dieta s názvem Paleo.

Dietu Paleo dodržují oba rodiče, a tak ji nasadili i dcerce. Díky Shaině alergii na různé produkty jí nic jiného nezbývalo a postupem času její manžel začal jíst totéž co ona. Nemohou si dietu vynachválit! Této dietě se také říká ,,Dieta pračlověka‘‘, základem jídelníčku je zelenina, ovoce, ryby, maso a houby. Naopak tato dieta neobsahuje obiloviny, luštěniny, mléčné výrobky, cukr a brambory.
Shan lidé kritizují, ale matka malinké Grace si to nebere k srdci, protože sama moc dobře ví, že oboum dieta jenom prospívá a jsou zdravé a plné síly. Naopak sama řekla: ,,Pokud sní kus chleba, nedostanu z toho záchvat. Bude chodit na dětské večírky a jíst to, co tam bude. Nikdy za ní nepřijdu se slovy: ,Na té party nemůžeš jíst nic, ale tady jsem ti s sebou nabalila kapustu.’” Zároveň říká, že až Grace bude velká, může si sama vybrat co bude jíst, chce jí pouze vytvořit silnou imunitu.
Zajímá Vás jak vypadá? Pokračujte dále!