Malí kluk zavolal na tísňovou linku s tím, že hledá svojí maminku, která zemřela! To co následně udělal policista, vás rozpláče!

Dnes tu pro, Vás máme velmi dojemný příběh, který se bude týkat jednoho malého kluka. Kluk o kterém budeme mluvit se jmenuje Jerry, a nyní mu je 5 let. Bohužel tento kluk přišel o maminku, a bohužel stále nemůže pochopit proč tu není. Když jí viděl naposledy, řekl mu že to ne pouze na jeden den, ale bohužel v nemocnici zemřela. Tatínek mu řekl, že jeho maminka musela jít do nebíčka, ale pro tohoto kluka to nebylo dostatečné vysvětlení.

 

Říká si, že proč by maminka odcházela od něho bez něho. A tak se rozhodl, že zvolá na tísňovou linku, kde nahlásil, že mu zmizela maminka. Policajt, který s tímto chlapcem mluvil si myslel, že jde o nějaký klukovský žert, ale následně pochopil, že mu jeho maminka zemřela, ale on to nedokáže pochopit, a tak se rozhodl udělat něco nečekaného a velmi hezkého. Chlapci navrhl to, aby každý den napsal krátký vzkaz, uvázal ho k červenému balónku a poslal mamince do nebe. A tak každý den posílá mamince vzkazy, ale zatím na ně nedostal odpověď, a tak se rozhodl opět zavolat na tísňovou linku, kde mu policista řekl, že v tom musí pokračovat, a odpovědi se určitě dočká. A Odpověď skutečně dorazila, a neuvěříte jakým způsobem. A pokud chcete vědět více, tak pokračujte na další stranu, kde se dozvíte jakým způsobem dostal tento chlapec odpověď.

 

Pokračování na další straně.