Manželka Kanyeho Westa opět středem pozornosti! Riskovala tučnou pokutu v Paříži kvůli svému oblečení!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Módní volby Biancy Censori na Pařížském týdnu módy, včetně průhledných legín a průhledného topu, možná překročily hranici francouzských zákonů o slušnosti. Manželka Kanye Westa, Bianca Censori, se často ocitá v centru pozornosti pro své odvážné módní volby.

Devětadvacetiletá modelka, která spolupracuje se svou značkou Yeezy, má dobře zavedenou pověst, že svými outfity posouvá hranice, někdy vyvolává kontroverze a zvědavost. Na nedávném pařížském týdnu módy dvojice opět přitáhla pozornost svými odvážnými módními prohlášeními. Na rozdíl od Spojených států však Censoriho rozhodnutí mohlo potenciálně porušit francouzské zákony o slušnosti. 27. února se na pozadí dlážděných pařížských ulic mladá modelka nápadně objevila.

Oblečená v průsvitných legínách bez spodního prádla a průhledném modrém zkráceném topu přitahovala pohledy. Dodala svému vzhledu nádech půvabu a zahalila se do kožichu a odpovídajících bot. Zatímco mnozí očekávali, že si v hlavním městě módy oblékne designový kousek nebo výrazný outfit, rozhodla se jít vlastní cestou. Přesto soubor, který nosí Censori ve Francii, překonal typické úrovně vystavení a potenciálně porušoval národní zákony o neslušném vystavení. Pár dostal v roce 2023 pokutu 10 000 liber za procházky „téměř nazí“ na veřejnosti v Itálii před tímto incidentem. Italský ústavní soud jim dal možnost zaplatit pokutu nebo jít do vězení za porušení zákona.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené