test

Máte cucflek a potřebujete se ho zbavit? Víme, jak se ho zbavíte za 5 minut! Tento trik se musíte naučit. 

zdroj: instagram.com/youtube.com

 

 

S cucfleky jsme se setkávali především v době, kdy jsme byli ještě mladí a objevovali jsme lásku. Dnes už se s nimi tolik nesetkáváme, ale občas se může stát, že se při vášnivém líbání cucfleku neubrání. Jenže chodíme do práce, do společnosti a cucflek není zrovna tou nejlepší vizitkou. Je potřeba se okamžitě zbavit, jenže jak na to? Existuje hned několik technik a praktik a my vás je dnes naučíme! A nebojte, nebudete muset použít make-up!

 

Teplo – Pokud chcete, aby váš cucflek zmizel, je potřeba použít teplo. Použijte jakýkoliv zdroj tepla, který na váš cucflek bude působit alespoň po dobu 5 minut. Pokud cucflek nemizí, tuto taktiku opakujte několikrát denně. Krev bude rychleji proudit a krevní srážení rychleji zmizí.

Obklad z ledu – Stejně jako teplo, funguje i zima. Zkuste na místo, kde máte cucflek, přiložit obklad z ledu a nechte ho působit alespoň 15 minut. A stejně jako při předešlé taktice, i v tomto případě opakujte celý proces několikrát denně. Kvůli ledovému opláštění se žíly stáhnou a rána nebude tak viditelná a nebude se šířit.

Pokračujte na další straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené