Matka prodá starou postýlku své dcery a o tři dny později kupující zjistí něco překvapivého!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Matka prodala starou postýlku své dcery. V té době procházela těžkým  obdobím. Finančně na tom nebyla moc dobře. Prodala tedy postel v domnění, že se zbaví nepotřebného nábytku, získá nějaké peníze a určitě jí to pomůže.

Postýlka se dědila z matky na dceru po generace a byla opravdovým rodinným dědictvím. Když však jeden zájemce nabídl, že postýlku koupí za 200 dolarů, Karen neodolala pokušení.

Tři dny poté, co Karen postýlku své dcery prodala. Prodej považovala za dokončený a byla spokojená s částkou, kterou dostala.

Najednou jí však zavolal kupec postýlky. Obsah zprávy byl navíc velmi zvláštní. Tak podivný, že Karen málem spadla ze židle, když si zprávu přečetla. Karen četla zprávu s očima dokořán. A pak si ji přečetla ještě jednou:  Bylo to neuvěřitelné.

Pro Karen to byla snaha zajistit dostatek jídla pro sebe a svou malou dceru. Nežije, ale přežívá. Kouslo ji klíště a nakazila se těžkou boreliózou. V důsledku toho nemohla pracovat, ať už chtěla sebevíc. Navíc ji opustil otec její malé dcery a Karen zjistila, že je těhotná.

 

 

 

 

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

 

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené