Matka se s dětmi koupala v moři jako každý den. To co se povedlo natočit Vás dojme!

Dovolená u moře je představa krásné písečné pláže, teplo s příjemným oceánským vánkem, výborné jídlo a hlavně a nejdůležitější pohoda a klídeček. To je vysněná dovolená každého z nás. Každý rok se těšíme právě na léto, abychom si tohle komplet konečně mohli užít a zažít momenty klidu a pohody. Přesně to se rozhodla udělat i půvabná mladá žena se svými maličkými dětmi.

Její manžel je voják ve službě, takže děti v podstatě vychovává sama. Aby si také po dlouhé době odpočinula a vzala děti i jinam než do školy a pořádně vyřádily, vyrazili na dovolenou k moři. Koupali se společně v moři, zrazu se stalo něco, co nečekal nikdo. Klidné a příjemné koupání se proměnilo v pláč.

Jak jsme již psali výše, manžel ženy je voják ve službě, který slouží v Afghánistánu. Manželka samozřejmě věděla dobře, kdy se má vrátit domů, přesto muž se z mise vrátil o něco dříve a rozhodl se svou manželku mile překvapit.

Jak? Opravdu velice originálním romantickým způsobem. Mezitím co se žena se svými dětmi společně koupala v moři, muž v kombinéze potápěče zničeho nicv vyplaval na hladinu a mile ji překvapil k slzám. Podívejte se dole na video na YT na její reakci! To Vás dojme!