Měl velmi vážnou kožní nemoc, a všichni ho za šikanovali! Neuvěříte, kdo se za něho postavil

Dnešní článek bude tak moc krásně emotivní, že vás to také dostane. Bude to o učitelích a dětech z amerického města Tampa na Floridě. Několik učitelů z několik škol zažili obrovské překvapení, který by nikdo nečekal. Děti, které dochází do škol se společně všichni podílely na šíření povědomí o škodlivosti šikany a tak i důležitosti přijetí do nějakého kolektivu.

 

Je důvod k hrdosti? Určitě ano! Přesně tohle je důvod k tomu být upřímně hrdý. Všichni takový žáci ukázali, že všichni sami na sebe mohou být hrdí a pyšní, protože však nespočet lidí, učitelů ze škol tady tomuhle nevěřili, protože ke studentům se nechovali jako k takovým lidem, ale jak ke špatným lidem.

Jedním z takových dětí je také kluk Elio, který trpí vzácnou kožní poruchou!

Bohužel jeho závažné onemocnění vedlo velmi často k tomu, že ve škole i během svého soukromého života se stal tak obětí šikany. Když nastoupil první den do nové školy, tak to bohužel pro něho bylo velmi stresující, protože jaký on měl zkušenosti, tak bral nové spolužáky jako populární. Teď ale se stalo něco, co vás překvapí. Protože tato situace se vyvinula takovým způsobem, že byste to nečekali.

Co se vlastně stalo? Jeden jeho spolužák, který se jmenoval Chris, tak byl jeden z neoblíbenějších žáků na škole. Na chlapce Elia upřel svůj pohled a začal ho obdivoval, stali se nejlepšími kamarády a vydal se směrem k němu. Místo toho, aby ho šikanoval, tak se vydal s ním na cestu a provedl ho první den po škole, aby mu ji celou ukázal. Nádhera viďte?

 

Pokračování na další straně.