test

Michael Kocáb odhaluje intimní vzpomínky: Románek s Dádou Patrasovou skončil příchodem Felixe!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Románek s Dádou Patrasovou

Jedním z fascinujících momentů v osobním životě Michaela Kocába byl jeho vztah s Dádou Patrasovou, slavnou českou herečkou a zpěvačkou. Jejich vztah začal již v době, kdy oba studovali na konzervatoři. Patrasová Kocába okouzlila svou krásou a charismatickou osobností. Jejich románek vyvrcholil v roce 2000, kdy jejich vztah přitáhl pozornost veřejnosti.

Intenzita jejich vztahu

Je patrné, že vztah mezi Kocábem a Patrasovou byl plný vášně a emocí. To dokládá i fakt, že Dáda Patrasová zmiňuje Michaela Kocába ve své knize Fenomén Dáda, jako významnou postavu ve svém životě. Jejich společné chvíle strávené u Kocábových doma s rodinou jí zůstaly v paměti jako jedny z nezapomenutelných.


Konflikt s Felixem

Nicméně, jejich romantický vztah byl předčasně ukončen příchodem Felixe, který změnil dynamiku jejich vztahu. Kocáb vzpomíná na tento okamžik s nostalgií, ale s určitým smířením s tím, že osud měl jiné plány.

Další vzpomínky a zážitky

V rozhovoru s Honzou Dědkem Michael Kocáb nejenže sdílel vzpomínky na svůj vztah s Dádou Patrasovou, ale také na setkání s legendárním zpěvákem Michaelem Jacksonem a na své zkušenosti s bývalým prezidentem Václavem Havlem. Tyto vzpomínky představují fascinující pohled do života a kariéry jednoho z nejvýznamnějších osobností českého hudebního světa.

Mohlo by Vás zajímat: Proč chodit do práce, když můžu raději zůstat doma a hledat smysl života jiným způsobem?

Zdroj: extra.cz

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené