Mladá Rika (18) zveřejnila hlasové zprávy s Karlosem Vémolou!Karlos ji nazývá závislou a prostitutkou, kterou nezná

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Filmová herečka pro dospělé, která se identifikovala jako 18 letá Rika Fane, dále tvrdí, že měla poměr s bojovníkem MMA Karlosem Vémolou (37). Měla ho znát ještě předtím, než si vzal Lelu (33).
O víkendu zveřejnila konverzaci s Karlosem Vémolou a nyní na důkaz toho, že si s ním domluvila schůzku, přidala i hlasovou zprávu na sociálních sítích, ve které Karlos mluvil o „dvouminutovém rande“ na místě v Pražském podniku.
Samotná Lela za svým manželem stojí. „Bohužel je a bude slečen, žen, které se budou chtít na mém manželovi a na mně zviditelnit za každou cenu. Je až neuvěřitelné, jak hluboko dokážou klesnout pro pět minut slávy, a je velmi smutné, že to odnáší celá naše rodina. Žádné z těchto slečen nepřeji, aby si něčím takovým musela někdy v životě projít,“ řekla na sociální síti Lela.

Nyní se vyjádřil i Karlos Vémola. Opět se drží hesla „Zatloukat, zatloukat“, které kdysi doporučil psychiatr Miroslav Plzák.
https://www.instagram.com/p/CkJMkeHpOPS/
„Nonstop mi píšou novináři, ať se vyjádřím k tomu, co říká nějaká bláznivá Rika Fane. Už jsem se jednou vyjádřil, že tuhle paní neznám, a myslím si, že jedinej, komu bych měl něco vysvětlovat, je moje žena. Myslím si, že ani já, ani moje žena, se k tomu už vyjadřovat nebudeme, pro nás to je uzavřená kapitola, moc mě mrzí, co takové bláznivé dítě pro pět minut slávy dokáže,“ nechal se slyšet Vémola.
zdroj: karlos_terminator_vemola, super.cz

Pokračujte na další straně.

Doporučené

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené