Moderátorka se dozvídá v přímém přenosu, že jí zemřel manžel! Její reakce Vás pošle do kolen!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Dvěadvacetiletá moderátorka zpráv Supreet Kaur vysílala živě, když jí reportér zavolal, aby doručil zprávy o dopravní nehodě v Chattisgarhu, která zabila tři ze pěti cestujících.

 

Reportér se připojil, aby poskytl další podrobnosti o nehodě, když si Kaur uvědomila, že by to mohl být její manžel. Reportér poskytl podrobnosti o Renaultu Duster s pěti cestujícími, který byl sražen kamionem v Mahasamundu, přičemž tři lidé zemřeli.

Kaur neřekla jména, ale brzy si uvědomila, že to byl její manžel. „Když si přečetla zprávy, zjistila, že to bylo vozidlo, kterým měl její manžel cestovat v té oblasti ve stejný den. I když reportérka na místě neprozradila jména, tým mohl říct, že to zjistila. Produkční tým to také právě zjistil, ale nemohl jí to říct, protože vysílala živě v televizi,“ řekl vedoucí redaktor IBC 24, jednoho z předních hindských kanálů v Chhattisgarhu.Indian Express.

Rozbila se, jakmile byly kamery vypnuté. „Ve vozidle Renault Duster, kterým cestovali, bylo pět osob, do kterých zezadu narazilo další nezjištěné vozidlo, pravděpodobně nákladní automobil. Poškození vozidla bylo hrozné a tři lidé zemřeli a další dva byli těžce zraněni… (Kaurin manžel) Harshad Kawade, obyvatel Raipuru, byl jedním z nich,“ řekl policista.

Redaktor, který nebyl ve zprávě jmenován, uvedl, že kanál byl nesmírně hrdý na to, jak Kaur situaci zvládla. „Vypovídá to o jejím smyslu pro povinnost a profesionalitu,“ řekl.

„V okamžiku, kdy se vypnuly kamery, začala volat svým příbuzným a propukla v pláč.“ Poté odešla na místo nehody.“

zdroj: youtube.com

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené