Mohou se diváci těšit na zbrusu novou řadu Comebacku? Tomáš Matonoha promluvil!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Nadšení fanoušci českého komediálního seriálu „Comeback“ jsou v očekávání, zda se dočkají pokračování jejich oblíbeného pořadu. Poslední měsíce jsou plné šuškanců a spekulací, zda se opravdu natáčí nová řada. V rozhovoru pro eXtra.cz se herec Tomáš Matonoha, známý svou rolí Tomiho Paciho, vyjádřil k této záležitosti.

Pokračování stále v ohnisku pozornosti

Komediální seriál „Comeback“ si i po letech udržuje svou velkou oblibu mezi diváky, kteří netrpělivě čekají na nové epizody. Šušká se o možném pokračování a fanoušci neustále vyjadřují svůj zájem o další díly. V této době je tedy otázka příchodu nové série stále aktuální a diskutovaná.

Rozhovor s Tomášem Matonohou

V nedávném rozhovoru pro eXtra.cz se Tomáš Matonoha nechal slyšet ohledně možného pokračování seriálu „Comeback“. Herec, který se proslavil rolí Tomiho Paciho, přiznal, že i on sám netrpělivě očekává informace o případném natáčení nové série. Matonoha se podělil o své myšlenky a naděje ohledně tohoto projektu.

Očekávání a nejistota

Matonoha nechává na fanoušcích volný prostor k fantazii a naději, zda se dočkají nových dobrodružství oblíbených postav. Sám herec však nemůže poskytnout definitivní odpověď na otázku, zda nová řada „Comebacku“ skutečně vznikne. Tato nejistota dodává natáčení zvláštní šarm a tajemství, které zvyšuje napětí a očekávání u fanoušků.
Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené