Můj přítel se divil, proč jsem koupila tolik citronů. Pak jsem mu ukázala trik a on ho začal dělat taky.

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Jste pokryti špínou a cítíte potřebu očistit své tělo? Máte přebytečná kila a chcete shodit, ale nevíte jak? Chcete něco, co je efektivní a rychlé, aniž byste museli vydělat peníze? V tomto případě jste na správném místě. Nemusíte utrácet peníze za drahé detoxikační kůry nebo fitness lekce, stačí dodržovat přirozenou rutinu, která se používá roky. Dnes vám tedy ukážeme, jak dokonale detoxikovat své tělo a podpořit jeho přirozené funkce pomocí přírodních surovin. Vyčistíte své tělo od nečistot a usazenin a budete se konečně zase cítit dobře. Kromě toho předvedeme další využití tohoto přírodního zázraku.

Pravděpodobně jste uhodli, že přírodní citron, o kterém zde mluvíme, je Lemongrass, krásný žlutý citron. Pro své vynikající vlastnosti je toto kyselé ovoce oblíbené po celém světě. Jsou to nejen dobré ovoce bohaté na vitamíny, pomáhají v boji proti různým nemocem a nachlazením, ale také dokonale čistí tělo od usazenin a toxinů. Vitamíny obsažené v citronech dokážou během krátké doby zlepšit látkovou výměnu v těle a hrají tak roli při hubnutí.
Nejprve si ráno připravte svůj oblíbený ovocný koktejl a přidejte pár kapek citronové šťávy. Po celý den dodávejte čerstvou citronovou šťávu do všech pokrmů, zejména k rybám, masu nebo zeleninovým salátům. Do polévky můžete přidat i šťávu.
Pokračujte na další straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené