Muž jde prodat svoje svoje staré hodinky! Stařík se rozbrečí z ceny co mu nabídnou! Teď říká kontrolujte i vy co máte doma než to vyhodíte!

zdroj: instagram.com/youtube.com

V dnešní době je stále více lidí fascinováno starými cennostmi a jejich historií. Jednou z nejžádanějších a nejúchvatnějších položek jsou staré hodinky Rolex. Tyto luxusní kousky nejenže mají vysokou hodnotu, ale často nesou i příběhy svých majitelů. Jedním z takových příběhů je příběh starého muže, který se rozhodl ocenit své dávno zapomenuté hodinky.

 

Příběh

Starý muž si v 60. letech minulého století koupil model GMT Master od značky Rolex. Jeho rozhodnutí bylo ovlivněno jeho nadřízeným v armádě, který mu řekl, že jsou to nejlepší hodinky na trhu. S důvěrou v jeho doporučení si tedy starý muž pořídil tyto hodinky během svého pobytu v Německu. Po letech, kdy tyto hodinky ležely zapomenuty v šuplíku, se rozhodl je ocenit.

Oceňování hodinek

S očekáváním, že hodinky by mohly mít hodnotu kolem 1500 dolarů, starý muž se obrátil na odborníka. Avšak, jeho předpoklady byly rychle překonány, když odborník odhadl hodnotu hodinek na 65 000 až 75 000 dolarů. Tato zpráva ho překvapila a jeho tvář vystihla změnu od údivu k radosti.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené