Na fotografii je nejkrásnější Česká herečka. Poznáte o koho se jedná?

zdroj: instagram.com/youtube.com

Tato žena a osobnost se narodila v srdci Prahy na počátku 40. let 20. století, ve světě na pokraji zmatku, a vydala se na cestu, která z ní učinila ikonu stříbrného plátna: její debut ve 13 letech byl jen začátkem kariéry, která trvala celá desetiletí.

Její jméno se navždy zapsalo do dějin kinematografie. A o kom je vlastně řeč?

Tato krásná a talentovaná herečka se brzy vyšvihla na vrchol českého filmového průmyslu a koncem 50. let se stala jednou z nejpopulárnějších hereček v zemi. Svou pozici si upevnila rolemi, které ukázaly její jedinečnou všestrannost a podmanivou přítomnost na plátně. Její filmografie svědčí o talentu, který nezná hranic, od dramatických rolí, které pronikají do hlubin lidských emocí, až po lehké postavy, které tančí na plátně.

Příběh této herečky však není jen o profesním úspěchu.

Je to mozaika osobních radostí a strastí, okamžiků nalezené i ztracené lásky. Její citová cesta byla podbarvena důležitými partnerskými vztahy, včetně manželství s vizionářským filmovým režisérem, který dosáhl mezinárodního věhlasu. Tyto vztahy, i když někdy pomíjivé, byly epizodami v životě prožitém s vášní a zápalem. Byla celkem čtyřikrát vdaná.

 

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené