Na los v loterii Powerball prodaném v americkém státě Oregon padla výhra 1,33 miliardy dolarů (31,2 miliardy korun)

zdroj: instagram.com/youtube.com

Lotérie jsou fascinujícím fenoménem, který poutá pozornost milionů lidí po celém světě. Jednou z největších loterií, která přitahuje obrovskou pozornost, je Powerball. Nedávná událost ve státě Oregon v USA nás přivedla k dramatické výhře ve výši ohromujících 1,33 miliardy dolarů, což je přibližně 31,2 miliardy korun. Tato ohromná suma přinesla radost a naději nejnovějšímu vítězi této slavné loterie.

Šťastlivec z Oregonu

V sobotu večer, při posledním losování Powerball, se jednomu šťastlivci z Oregonu podařilo uhádnout všechna šest losovaných čísel. Tato šťastná kombinace čísel – 44, 27, 52, 22, 69 a 9 – mu přinesla neuvěřitelný jackpot. Je důležité zmínit, že tato výhra je čtvrtou nejvyšší v historii Powerball.

Možnosti výplaty výhry

Podle pravidel Powerball má vítěz možnost zvolit si mezi dvěma způsoby vyplacení výhry. Může si buď nechat vyplatit celou částku najednou, a to v tomto případě 621 milionů dolarů, což je přibližně 14,5 miliardy korun, nebo může volit výplatu ve formě 30 ročních splátek. Bez ohledu na zvolenou možnost zůstává výhra impozantní.


Vítězství a rozdělení výher

Tato výhra není pouze o jednom šťastlivci, ale o celé komunitě hráčů Powerball. Každý, kdo se účastnil tohoto losování, sdílí na určité úrovni tu radost z výhry. Poslední víkend se hráčům loterie opravdu přálo, protože v sedmi různých státech USA padly výhry přes milion dolarů. Toto je nejen o oslavě jednotlivých vítězů, ale o oslavě celého systému loterie Powerball.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené