Na pohled krásná žena, ale až jí uvidíte celou změníte názor! Opravdu šílené.

zdroj: instagram.com/youtube.com

Tak dneska tu máme opravdu něco speciálního a zajímavého. Bude to příběh o jedné ženě, a ne jen tak nějaký tohle se opravdu moc nestává. A o co tedy jde? Pojďme se na to spolu podívat…

 

V tomto článku budeme mluvit o jedné ženě, která na první pohled vypadá jako normální žena, ale to jenom do doby než jí uvidíte celou. A to kvůli tomu, že od pasu dolů se skrývá něco neskutečného. Je to věc kvůli které by jste jí vždy poznali. Dříve se jí za to smáli a šikanovali, ale nakonec se z toho rozhodla udělat přednost a výhodu.

 

Tato žena se jmenuje Emerald Van Langen, a je z Kanady. To co je na ní zvláštní je to jakou má výšku! Měří neskutečných 193 centimetrů  a díky tomu se řadí mezi nejvyšší ženy na světě. a s výškou neuvěřitelných 193 centimetrů patří mezi nejvyšší ženy světa.

 

Tahle velmi sympatická brunetka tedy velmi výrazně vyčnívá z davu, a každý se za ní na ulici otáčí, a není divu, kdo by se neotočil, že? A pokud chcete vědět více, tak pokračujte na další stranu kde je zbytek tohoto příběhu.

 

Pokračování na další straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené