Na veřejnost se dostala fotka dcer Karla Gotta. Myslíte si, že rostou mistrovi dcery do krásy?

zdroj: instagram.com/youtube.com

Karel Gott a jeho rodinné dědictví

Karel Gott, český národní poklad a nepopiratelná legenda hudebního světa, zanechal po své smrti nejen hudební odkaz, ale také čtyři dcery, které byly a jsou neodmyslitelnou součástí jeho života. Jeho nejstarší dcera, Dominika, oslavila loni 50. narozeniny, zatímco nejmladší Charlotte Ella a Nelly Sofie nyní procházejí obdobím dospívání, které by jejich otci přineslo nesmírnou radost.

Dominika Gottová: První dcera slaví padesátku

Dominika, o které se Karel Gott dozvěděl až devět měsíců po jejím narození, je nejstarší z jeho dcer. Přestože otcovství oficiálně přijal až v jejích devíti letech, vztah mezi nimi se postupně vyvíjel. Dominika, která nyní žije v Helsinkách se svým manželem Timem Tolkkim, finským rockerem, již oslavila půlstoletí svého života.

Lucie Gottová: Tajemná dcera žijící v ústraní

Lucie, dcera, kterou měl Karel Gott se svou bývalou partnerkou Ivetou Kolářovou, žije mimo reflektory médií. Přestože zpěvák původně nevěřil, že je Lucie jeho, a nechal si provést test otcovství, po potvrzení jejich příbuznosti se rozhodl převzít odpovědnost. Lucie se však nikdy nesnažila o publicitu a zůstává tak jednou z nejméně známých Gottových dcer.

Charlotte Ella Gottová a Nelly Sofie Gottová: Mladší dcery přinášejí radost

Charlotte Ella Gottová: Oslava dospělosti

Charlotte Ella, která letos v dubnu oslavila své 18. narozeniny, je talentovanou mladou ženou, která zdědila umělecké geny po svém otci. Již v útlém věku nazpívala s Karlem Gottem slavný duet „Srdce nehasnou“, který se stal okamžitě hitem. Charlotte pravděpodobně bude následovat kroky svého otce a pokračovat v rodinné hudební tradici.
Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené