test

Nádherná herečka Robbie Margot čeká s manželem dítě! Znáte jejího partnera?

zdroj: instagram.com/youtube.com

To, o čem si poslední dny už štěbetali i vrabci na střeše, je konečně potvrzené. Herečka Margot Robbie, která excelovala ve filmu Barbie z roku 2023, je těhotná. Tato zpráva přišla jako blesk z čistého nebe a potěšila fanoušky po celém světě. Přestože sama herečka zprávu nepotvrdila, renomovaný magazín People tvrdí, že ji má z několika spolehlivých zdrojů.

 

Otec dítěte: Tom Ackerley

Margot Robbie a Tom Ackerley tvoří jeden z nejstabilnějších párů v Hollywoodu. Setkali se v roce 2013 při natáčení válečného romantického dramatu Suite Française, kde Tom pracoval jako asistent režie a Margot byla hlavní hvězdou před kamerou. Jejich vztah se rychle rozvíjel a v prosinci 2016 se vzali při soukromém obřadu v australském Byron Bay.

Tajemství těhotenství odhaleno

Zvěsti o těhotenství Margot Robbie se začaly šířit koncem minulého týdne, když byla herečka spatřena, jak s manželem nastupuje na loď během dovolené u jezera Como. Měla na sobě krátké bílé tričko, černé kalhoty a černé sako přehozené přes ramena. Na fotografiích bylo zřejmé, že její bříško je už znatelně rýsující, což naznačuje, že je zhruba v pátém měsíci těhotenství.

Život ve dvou: Margot a Tom tráví spolu 24 hodin denně

V nedávném rozhovoru pro The Sunday Times Tom Ackerley odhalil pár detailů ze soukromí. Na otázku, jak oddělují práci od soukromí, odpověděl, že vůbec. „Trávíme spolu 24 hodin denně, nepotřebujeme žádný přepínač vypnout/zapnout, fungujeme bezproblémově,“ řekl Tom. Jediné, o čem se prý špičkují, je jejich původ. Tom se považuje za čestného Australana, zatímco Margot se cítí jako čestná Britka. „Takže pokud chcete vědět, na čem se opravdu neshodneme, tak jestli je lepší Tim Tam nebo Penguins,“ dodal Tom se smíchem.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené