Nalezli na půdě zvláštní kufřík. Neuvěříte vlastním očím až zjistíte co se v něm nacházelo!

Každý jako člověk, když byl malý snil o tom, že jednou najde poklad. Spíš jsme si tedy představovali truhlu plnou sladkostí a čokoládových mincí, ale kdo by něco takového nechtěl najít že? Nyní když se zmíní slovo poklad hodně z nás si představí lidi s detektorem kovu, kteří hledají staré mince nebo jiné drahocenné předměty na polích nebo loukách. Protože pár takovýchto starých mincí se může vyšplhat na pořádnou sumu peněz.

Občas jste také určitě přemýšleli zda takovýto poklad nemůže být u vás doma, třeba na půdě. Bývalí majitelé tam něco mohli zanechat a vy můžete mít celé jmění přímo nad hlavou. Bohužel jen v malém procentu případů tam někdo nalezne opravdový poklad. Mladý pár z Kanady se rozhodl, že si ve svém domě trochu uklidí na půdě. Dům, který vlastnili byl postavený okolo roku 1940. Mezi trámy, ale nalezli záhadný kufřík.

Když ho otevřeli nemohli uvěřit svým očím. Uvnitř v igelitu byli zabalené staré noviny z roku 1951. Nenacházeli se v něm pouze noviny, ale také velmi velké množství dvaceti dolarových bankovek. Bylo jich tolik že v přepočtu měli hodnotu 23 000 amerických dolarů! Pár byl nadšený, jelikož se jim nějaká ta koruna navíc hodila. A co vy ? Nalezli jste někdy nějaký “poklad”?