Naprosto divné věci, které lidé dělají kvůli sociálním sítím: Děláte je také?

zdroj: instagram.com/youtube.com

 

 

Internet a sociální sítě navždy změnily naše životy a naše chování. Na každého mají samozřejmě jiný efekt, ale ve většině případů způsobí více méně stejně. Jsou věci, které děláme všichni a my se na ně dnes společně podíváme. Toto jsou divné věci, které lidé dělají kvůli sociálním sítím. 

 

Focení sebe sama – Vzpomínáte si na časy, kdy ještě nebyly sociální sítě? Málokdy byste venku potkali člověka, který by si fotil. Dnes se fotí a natáčí každý druhý a to vše jen proto, aby se ostatním zalíbil. 

Realita – Realitu vnímáme a užíváme si ji podstatně jinak, než tomu bylo tenkrát. Vzpomínáte si třeba na všechny ty krásné koncerty, na kterých se mávalo zapalovači? V dnešní době mají lidé na telefonech zapnuté svítilny a často do telefonu koukají celý koncert.

Naše pocity – Když nám kdysi bylo psychicky špatně, promluvili jsme si se svými nejbližšími nebo nejlepšími kamarády. Dnes mluví každý o svých pocitech na sociálních sítích a ne, že by to bylo špatně, ale některé věci by si lidé měli nechávat pro sebe. 

Pokračujte na další straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené