Nebohého psa někdo přivázal přímo ke kolejím a nechal ho svému osudu. Podívejte se jak to dopadlo.

Svět je velmi zvláštní místo, alespoň někdy vypadá a funguje. Jasně, svět je krásný a život za to stojí, ale když zažíváte takové muže, máte pocit, že někteří za to rozhodně nestojí. Někteří tvorové záměrně ubližují druhým, což je opravdu špatné. Pokud ale člověk ublíží bezbrannému zvířeti a vědomě mu způsobí utrpení, pak je to v lidském těle skutečné monstrum. Bohužel se to děje každý den a tento příběh je jedním z nich. Vlasy vám strachem vstanou a možná se neudržíte.

Mladý muž je přesvědčen, že jednou z jeho tradičních praktik je, že svět může být špatný. Zlo může mít lidskou tvář a ve své nejčistší podobě může napáchat mnoho škody. Některé špatné věci lze vrátit, některé ne. Právě tento zlý čin nelze odvolat, protože byl spáchán na ubohém a nevinném zvířeti, které se rozhodně nemá jak bránit.
Mladý běžec jménem Jared si při běhu všiml něčeho velmi zvláštního. Jeho běžecká trasa je oklikou, a tak musí pro jistotu pravidelně kontrolovat trať, zda se neblíží vlak. Najednou však na koleji uviděl něco, co tam rozhodně nepatřilo. Nejprve to vypadalo jako ležící srnka, ale pak si byl jistý, že tomu tak není. Přiblížil se k předmětu, aby srnku vyplašil, a dal se na útěk. Překvapilo ho, když místo srnky na kolejích zahlédl psa na vodítku.
Pokračujte ve čtení na další stránce