Zase ty nechuťárny: Tyto nechutné věci dělá každý muž, ale nikdy se k nim nepřizná

zdroj: instagram.com/youtube.com

 

 

Nejen muže, ale ani ženy tento článek moc nepotěší. Mužům prozradíme jejich tajemství a ženám odhalíme, jak nechutní mohou muži občas být. A ne, tohle si opravdu nevymýšlíme, většina mužů tyto nechutné věci skutečně dělá. No a o které věci vlastně jde? Na to se právě teď společně podíváme! Ženy, varujeme vás. Tohle se vám rozhodně nebude líbit.

Chloupky – Zanechávání chloupků naprosto kdekoliv? Všichni moc dobře víme, že muži jsou na úklid tak trochu laxní a tak není žádným překvapením, když po nich ženy najdou chloupky v umyvadle nebo ve vaně. 

Škrábání se tam dole – Ne, El Bunda skutečně není jediný muž, který tuto věc dělá. Poškrábat se čas od času i tam dole je naprosto v pořádku, ale dělat to před zraky všech na veřejnosti, nebo doma před ženou? To rozhodně není příjemný pohled.

 

Nehty – Je to stejné jako s chloupky. Ustřižené nehty většinou létají po celé místnosti, ale přece je muž nebude hledat a ještě sbírat. Často se tak stane, že se žena prochází po bytě a najednou šlápne na něco, co jí pořádně bodne. Aha, nehet, co tady sakra dělá? Kdo ví.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené