„Nejlepší milenec mého života“: mladá žena odhaluje podrobnosti o svém románku s 72letým důchodcem

zdroj: instagram.com/youtube.com

Jedenatřicetiletá Julia Strauss a Bernd Hasenbank jsou hrdiny tohoto příběhu, který vypráví o lásce, která se nezalekne 41letého rozdílu, který dělí mladou ženu od 72letého důchodce. Julia, nadšená z intimního života se svým partnerem, přiznala: „Můj sexuální život s Berndem je ten nejlepší, jaký jsem kdy měla.“

Mladá žena vyprávěla o pozadí své milostné idyly se svým partnerem: 72letým důchodcem. Julia se během svých odhalení nejen zmínila o překážkách, se kterými se setkala, a kritice, kterou vzbuzovala vzhledem k velkému věkovému rozdílu, ale také prozradila, že ji uspokojuje intimní vztah se starším mužem.

Ve skutečnosti mladá žena řekla, že je se svým vztahem s Berndem plně spokojena: „Věk je jen číslo…Sex s ním je absolutně nejlepší v mém životě a každým dnem se zlepšuje“ – nadšeně přiznala Julia.

Příběh dvaasedmdesátiletého důchodce, dědečka dvou malých dětí, a mladé ženy začal před pár lety, kdy se dvojice poprvé setkala v dubnu 2019 a od té doby se už nikdy nerozešli.

Pro mladou ženu není problém, že její partner je o čtyřicet let starší než ona, jak studentka interiérového designu zopakovala anglickému bulvárnímu plátku. Julia také prozradila, že ji potěšila Berndova empatie a zkušenosti, vlastnosti typické pro muže jeho věku.

 

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené