Nejmenovaná banka odeslala miliony na nesprávný účet! Příjemce se hájí, a nechce to vrátit!

Když to právě čtete, tak si přiložte všichni ruku na srdíčko. Určitě nás všechny by potěšilo, kdyby se mu dnes na svém bankovním účtě objevila opravdu veliká částka peněz. Dobrý, tohle může ještě znamenat, že jste si ty peníze vypracovali, ale v tomhle případě vám ty peníze přišli aniž byste hnuli prstem!

A tady tato věc se stala jedné společnosti, která bohužel během průběhu koronaviru se dostala do celkem dost závažných finančních problémů. Zajímalo by vás, kolik této společnosti přišlo na jejich bankovní účet? Tak čtěte dál.

V místě Citibank došlo před necelým 14 ti dny k opravdu veliké administrativní chybě, která tato chyba to dovedla ke ztrátě a poslání na jiný účet 175 milionů dolarů a to u nás znamená nějakých 148 milionů korun českých.

 

Toto bylo posláno do hedgeového fondu Brigade Capital, která tato firma je věřitelem jeho klienta. Jak to probíhalo dál?

Probíhalo to tak, že oni však odmítali tento veliký obnos peněz poslat zpátky na účet, který to omylem jim zaslal a tato firma se obhajuje vyjádřením, které zní tak, že tuhle vysokou částku peněz zapsal na jejich účet jako splátku celého dluhu vůči této bance. A pokud chcete vědět více, přejděte na další stránku.

 

Pokračování na další straně.