Nejpřesnější psychologický test: Která osoba je podle vás nejchytřejší? 

Volby, které v životě uděláme, o nás hodně říkají mnoho a tím nemyslíme jen ty důležité volby. I zdánlivě bezvýznamné rozhodnutí může odhalit mnoho o naší osobnosti, což se často používá například v psychologických testech. Dnes pro vás máme jeden, velmi krátký test, který také může odhalit některé informace o vaší osobnosti. Podívejte se na obrázek výše a vyberte osobu, kterou považujete za nejchytřejší postavu na tomto obrázku. Neváhejte, neanalyzujte příliš dlouho – stačí si vybrat.

 

Osoba číslo 1:

Pokud jste vybrali osobu číslo 1, které jen čeká na pád, nikdy se nevzdáváte. Také se nestresujete s problémy a přijímáte i ty nejtrapnější situace. Nemáte rádi hádky s lidmi, nejste asertivní člověk. Nechcete se vyklonit a zůstat ve stínu. Máte srdce ze zlata a jste čestný člověk.

Osoba číslo 2: 

Jste zdvořilý člověk, ale máte sklon rozhodovat se příliš rychle. Netrávíte příliš mnoho času zvažováním kladů a záporů situace. To bohužel způsobí, že často děláte chyby, kterým byste se mohli vyhnout, pokud byste si dali chvilku na přemýšlení. Lidé kolem vás vás považují za tvrdohlavého.