Nejstarší siamská dvojčata na světě Lori a George zemřeli ve věku 62 let!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Lori a George Schappellovi byli nejen nejstarší siamská dvojčata na světě od roku 2022, ale také jedinečnými jedinci, kteří sdíleli nejen část svého těla, ale i svého ducha a odhodlání. Narodili se jako dvojčata a sdíleli srostlé lebky a část svého mozku a krevních cév. Jejich příběh, zasvěcení a odvaha, kterou projevovali v celém svém životě, oslovila srdce mnoha lidí po celém světě.

 

Zápas o život a odvaha

I přes prognózy, které tvrdily, že se nedožijí ani 30 let, odolávali Lori a George všem překážkám a nepřízím osudu. Jejich příběh je plný odvahy a síly v tváři všech výzev, které jim život přinášel. Dokázali nejen přežít, ale také žít plnohodnotným a bohatým životem, naplněným cestováním, uměním a kariérou.

Životní cesta a úspěchy

Od svých 24 let žili Lori a George nezávisle a aktivně prožívali svůj život. George se stal úspěšným country zpěvákem a Lori excelovala jako hráčka na deset kuželek. Společně plánovali a uskutečňovali koncerty, které je zavedly na scény po celém světě, včetně turné po Německu a Japonsku. Jejich příběh a úspěchy nezůstaly nepovšimnuty a byly zachyceny v různých dokumentech a talk show.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené