Největší šílenec a zároveň frajer se objevil v soutěži! Chcete být milionářem! Zavolal svému příteli, proto aby mu řekl že vyhrál!

Když se začala tato SHOW vysílat, většina diváku si myslela, že to jsou pouze nastrčení herci a nikdo nikdy, žádné peníze neuvidí! Opak je ovšem pravdou! Když si John Carpenter položil v roce 1999 otázku která zněla „Chcete být milionářem“ Odpověděl ANO! Tak se jím také stal díky televizní SHOW!

John se přihlásil do soutěže, a byl vybrán! Ze začátku dostával lehčí otázky, ale zvládl se dostat i přes ty těžší, kde většina soutěžících většinou ztroskotá na své neznalosti! Dne 19.11.1999 Vyhrál John neuvěřitelných 1.000.000 Amerických dolarů! Tedy nejvyšší výhru v historii! V tu dobu byl kurz dolaru 40, což znamená že John si odnesl ze studia domu celých 40. milionů korun!
Docela dobré za jedno odpoledne ne?
Ovšem všechny šokovala, Johnova poslední otázka! Kdy si zvolil přítele na telefonu otázka zněla tak „Který z těchto prezidentů USA se objevil v televizním seriálu Laugh-in? si John zvolil pomoc na telefonu! A jak to dopadlo uvidíš na další stránce.