Nejznámější česká narkomanka Katka Bradáčová se zvedá ze dna! Zvládne se dát dohromady?

Katka Bradáčová je známá narkomanka nejen v České republice, ale i v zahraničí. Jde o nejslavnější narkomanku v České Republice, díky dokumentu Heleny Třeštíkové, který byl natočen v roce 2010. Tento dokument se často pouští žákům na školách, jako odstrašující případ co drogy dokážou. Celý její život je neustálený a bez jakéhokoliv řádu.

Katka s drogami začala už jako mladá a doslova ji zničili život. Jako mladá okouzlující děvče, postupem času se naní drogy pořádně podepsali. Přesto, že už se mnohokrát snažila s drogami seknout, šlo vždy pouze o marné pokusy a k drogám si vždy našla cestu. Ovšem teď už je na velmi dobré cestě!

Katka velice a často spolupracuje s eXtra.cz. Rozhodla se nafotit s profesionálním fotografem fotografie na různé téma a také hlavně poskytnout zmíněnému internetovému magazínu nejnovější informace o svém životě na ulici.

Katka se v současnosti snaží abstinovat a žít bez drog, ale sama tvrdí, že je to skutečně těžké a velice těžké ještě bude. Snaží se změnit svůj život od základu, nežít na ulici a dokonce by si chtěla najít i nějakou práci.

Katce držíme palce a doufáme, že se jí všechny plány podaří a začne žít normálním životem.