Nemilosrdný osud: Rakovina vezme otci život a o pár hodin později i jeho manželce!

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Dvojice manželů z Jižní Dakoty zemřela na rakovinu ve stejný den, jen pár hodin po sobě, a zanechala za sebou tři sirotky, což otřáslo městem Yankton. Steve Hawkins, 58letý ošetřovatel, a jeho 52letá manželka Wendy podlehli této nemoci v nemocnici v Yankton County, kde Steve pracoval. Jejich příběh vyvolal smutek a soustrast mezi místními obyvateli.

Podle prohlášení nemocnice zemřeli manželé v jednom dni před Vánocemi. Steve zemřel jako první, a jen několik hodin poté následovala Wendy. Oba bojovali s rakovinou, která se u Steva diagnostikovala před pěti lety. Prohlášení zdůrazňuje, že Wendy zemřela ve stejný den jako její manžel, tedy v pátek 23. prosince 2022, po krátkém boji s touto strašnou nemocí.

Steve byl v nemocnici administrátorem od roku 2009 a předtím pracoval jako zdravotní sestra v různých částech USA. Wendy byla popsána jako oddaná manželka a matka, ale nebylo upřesněno, jaký typ rakoviny manželé trpěli. Jejich tragické úmrtí vyvolalo v komunitě silné emoce a mnoho lidí vyjádřilo svou soustrast a podělilo se o vzpomínky na tento milovaný pár.


Jeden komentátor napsal: „Láme mi to srdce, Steve. Nikdy na tebe nezapomenu. Vždy jsi říkal, že tvoje žena byla tvou oporou v boji s rakovinou. Teď můžete být společně na lepším místě.“ Tyto slova reflektují smutek a ztrátu, kterou syn Trenton prožívá nad ztrátou obou rodičů.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené