Nemusíte být vědma ani čarodějnice, abyste dokázali zjistit jaký je Váš osud! Čára na dlani Vám to prozradí!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Určitě znáte čarodějnice nebo takzvané kartářky, které vám vyprávějí o vaší budoucnosti, vaší osobní povaze a mnoha dalších věcech. Věděli jste ale, že spoustu informací vyčtete z dlaně? Tato informace prozradí linii vašeho srdce. Můžete se dozvědět mnoho o životě, vztazích, milostném životě a další.
Bližší pohled na obrázek níže vám přesně řekne, kde je vaše srdeční linie a o kterou linii se jedná. Většina lidí má na dlaních až tři čáry, ale pouze jedna je správná. Srdeční linie by měla být nejsilnější a nejdelší. Pokud ji najdete, pokračujte podrobnějším popisem linky.

Linie A
Pokud vaše linie ukazuje na prostředníček, pak je vaší charakteristikou charakter vůdce. Jste ambiciózní, nezávislý a talentovaný člověk s vysokým IQ a silnými rozhodovacími schopnostmi. Nemáte rádi, když se s vámi někdo snaží manipulovat. V těchto situacích se okamžitě stáhnete, dáváte přednost samotě před bolestným soužitím. Ani riziko pro vás není nic nového. Vaše velké srdce se vždy rozhodne a vy to uděláte. Patříte také k lidem, kteří se nebojí dát najevo své city.
Pokračujte ve čtení na další stránce

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené