Neuvěřitelná proměna: Od klauna s tetováním k pastorovi – jeho neuvěřitelný příběh tě dostane

zdroj: instagram.com/youtube.com

Americký holič, který zazářil díky neuvěřitelné proměně ve svém vzhledu, nyní překvapil svět novou cestou: chce se stát ministrem! Richie Esposito, známý také jako „Riche the Barber,“ začal svůj příběh jako holič se zálibou v tvoření úsměvů na obličeji svých klientů. Avšak jeho neobyčejná cesta překvapila mnohé, když si vytetoval obličej jako klaun. Teď se rozhodl vydat ještě hlouběji do neznáma tím, že studuje na ministra.

Sedmatřicetiletý muž, který neváhal experimentovat s vlastním vzhledem, si nechal vytetovat červený nos, modrý obličej a úsměvný vzor kolem úst, což mu dodává vzhled věčného úsměvu. Jeho odvaha nekončí tímto – přidal si dokonce silikonové implantáty nad obočí, aby dodal svému klaunskému looku ještě více výrazu.

Ale co vedlo tohoto otce osmnáctileté dcery k takovému odvážnému kroku? „Můj děda mě vzal do cirkusu, kde jsem poprvé spatřil klauna, který mi ukázal kouzlo žonglování. Od té chvíle mě klauni nepustili ze svého světa a já jsem chtěl něco podobného dělat,“ prozradil Richie. Jeho láska k umění klaunů a touha rozesmát lidi byla neodolatelná.


Z úspěšného holiče, který spolupracoval s celebritami v Hollywoodu, se stalo ztělesnění smíchu. Nicméně pandemie ho postavila před novou výzvu, a tak se vrátil do svého rodiště v Orange County, Kalifornie.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené