Neuvěřitelné zjištění! Matka měla z dceřiny svatby zvláštní pocit, tak začala pátrat a objevila něco hrozného to musíš vidět!

Tady to je takový příběh, který byste měli problém vůbec vymyslet, a proč? Čtěte dál a uvidíte. Ve chvíli, kdy se pár Heidi a Ed Savittovi v létě po vztahu dlouhém šest let vzali, tak je ani trochu nenapadlo, že by zřízený svatební den mohl být jinačí, než svatební dny bývají, ale byl  zvláštní a také na  druhou stranu tak moc vzrušující. Tady toto uvedl deník Daily Mail, Heidi a Ed se poprvé setkali v roce 2011 na univerzitě v Newcastlu v Londýně, kde v tu chvíli oba  studovali. Od té doby se z tohodle páru stal nerozlučný pár, který svou lásku minulý rok zpečetil svatbou. Krásný příběh, viďte? Ale říkáte si, proč to tu píšeme? Čtěte dále, protože tak hezké to úplně nebude.

A co se matce nelíbilo? Půjde do doby pár let zpátky, a přečtete si, jak Kay Parker a Fionu Savitt se rozhodli, že holčinu seznámí u večeře své rodiny, a víte co se stalo? Když se holčina rozpovídala, tak řekla tolik věcí ze své minulosti, že matka hocha byla velmi udivená!

 

Pokračování na další straně