Neuvěřitelnou změnou si nyní prochází Michal David, který zhubl 20 kg podívejte se na jeho změnu.

zdroj: instagram.com/youtube.com

Změna jídelníčku a životního stylu

Michal David se rozhodl pro radikální změnu jídelníčku a životního stylu, což vedlo k úbytku 20 kilogramů. Klíčovou roli hrálo vynechání příloh a sacharidů, místo toho upřednostňoval bílkoviny a vlákninu. „Vyřadil jsem pivo a tvrdý alkohol, ale víno si občas dopřeju,“ sdělil zpěvák.

Inspirace od kolegů

Michal David našel inspiraci v zahraničních kolezích, jako jsou James Blunt a Robbie Williams, kteří ve Velké Británii dosahují skvělých výsledků v oblasti zdravého životního stylu a kondice. Tyto inspirativní postavy motivovaly Davida k tomu, aby se pustil do vlastní proměny.

Úspěchy a nové projekty

Nový hit a album

Na nedávném narozeninovém koncertě skupiny Botox v Lucerna Music Baru představil Michal David svůj nový hit „Je mi líp“. Tento hit je součástí nového alba, které má vyjít v červnu. Fanoušci se mohou těšit na inovativní a energické skladby, které reflektují Davidovu novou životní energii a pohled na svět.

Charitativní vystoupení

Michal David také potvrdil svou účast na charitativním festivalu Blesk tlapky, který se koná 8. června na pražském Vypichu. Tento festival je zaměřen na pomoc opuštěným a týraným zvířatům. David se těší na setkání s fanoušky a vyzývá všechny, aby přišli podpořit dobrou věc: „Přijďte, těším se na vás!“
Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené