Novorozenec vypadl sestře z rukou! A nemocnice se snaží hájit tím, že se narodil už po smrti!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Novorozenec, který byl nedávno přiveden na svět v soukromé nemocnici v Chinhatu na předměstí Lucknow v indickém státě Uttarpradéš, se stal obětí strašlivé nehody. Zdravotní sestra, která měla dítě v náručí, nešťastnou náhodou ztratila kontrolu a novorozenec vyklouzl jejím rukám, dopadl na zem a bohužel zemřel. Celá situace je obestřena smutkem a zděšením, jak rodiny, tak personálu nemocnice.

 

Nehoda se stala krátce poté, co se v porodním sále narodilo další dítě. Zatímco sestra přebírala novorozence, došlo k této tragické události, která okamžitě vyvolala paniku a zoufalství. Příbuzní matky, kteří slyšeli její křik, se pokusili vstoupit do sálu, aby pomohli, ačkoli personál nemocnice byl proti tomuto zásahu.

Zoufalá matka truchlícího novorozeného tvrdí, že lékaři zkreslili skutečnost, když tvrdili, že dítě se narodilo mrtvé. Má podezření, že za smrtí dítěte stojí nedbalost ze strany zdravotní sestry, která neměla dítě zajištěné správně v náručí. Pitva má přinést další informace ohledně přesné příčiny smrti dítěte.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené